O nas

7Slaves zostało utworzone w 2014 roku przez grupę siedmiu doświadczonych administratorów, dla których zarządzanie sieciami LAN i WAN jest nie tylko pracą ale i pasją.  To,  co robimy,  jest  spełnieniem  naszych  zainteresowań. Śmiało  możemy powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Podstawą działalności 7Slaves są usługi związane z administrowaniem sieciami LAN i WAN na zasadzie outsorcingu, które świadczymy w obrębie całej Polski. Szczegółowy zakres naszych usług można znaleźć tutaj…

 Nasze oddziały zlokalizowane są w takich miastach jak: Gdańsk, Głogów, Jaworzno, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Pyrzyce, Warszawa.

Co nas wyróżnia?

co_nas_wyroznia_2

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni inżynierowie sieciowi pracujący w branży technologii sieciowych od ponad 10 lat, którzy obecnie mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i wiedzą, która stale jest podnoszona. Na co dzień stykamy się z najnowszym sprzętem sieciowym czołowych producentów, takich jak Cisco, Juniper, itp., oraz stawiamy czoła różnym problemom występującym w sieciach LAN i WAN. Inżynierowie, wchodzący w skład naszego zespołu, mają doświadczenie w administrowaniu zarówno firmowymi sieciami LAN jak i rozległymi sieciami szkieletowymi o charakterze operatorskim.

Mamy podpisane umowy o współpracy z różnymi dostawcami sprzętu sieciowego, co pozwala nam oferować nie tylko same usługi, ale i różnorodny sprzęt potrzebny do zrealizowania tych usług. Nie jesteśmy uzależnieni od rozwiązań jednego producenta urządzeń sieciowych, dzięki czemu jesteśmy bardziej elastyczni, jeśli chodzi o dobór sprzętu pod określone projekty. Mamy także dostęp do inżynierów sieciowych firm, z którymi mamy podpisane umowy o współpracy, dzięki czemu w krytycznych sytuacjach mamy zapewnione wsparcie ze strony producentów sprzętu sieciowego.

Naszym kolejnym atutem jest dobre rozeznanie na rynku telekomunikacyjnym, na co dzień współpracujemy z wieloma dostawcami łączy dzierżawionych krajowych i zagranicznych, m.in. naszym klientom pomagaliśmy w odbiorze łączy zestawianych przez Exatel, GTS, TK Telekom, Netię, Level3 i wiele innych. Mamy także doświadczenie w uruchamianiu łączy do polskich i zagranicznych punktów wymiany ruchu.

Dzięki sieci oddziałów jesteśmy w stanie świadczyć usługi o zasięgu ogólnopolskim.

Kompetencje

1. Protokoły sieciowe

2. Administrowanie urządzeniami sieciowymi

3. Zarządzanie serwerami z systemem LINUX

4. Zarządzanie usługami serwerowymi:

5. Zarządzanie adresacją IPv4 i IPv6:

6. Wdrażanie adresacji IPv6:

7. Zarządzanie ruchem w sieci:

Czytaj więcej