Usługa HotSpot

Usługa HotSpot

Dostęp do Internetu stał się usługą tak powszechną, że nie wystarcza nam już dzisiaj dostęp do niego w domu, w miejscu pracy, ale także wymagamy dostępu do niego w takich miejscach jak: kawiarnie, hotele, restauracje i inne miejsca użyteczności publicznej. Nasz wybór związany z hotelem czy restauracją często uwarunkowany jest możliwością dostępu do Internetu. Dla właścicieli obiektów chcących zwiększyć atrakcyjność swojej oferty stawiane jest często wyzwanie zrealizowania publicznego i bezprzewodowego dostępu do internetu dla swoich gości. W realizacji takich celów z pomocą przychodzi nam usługa HotSpot jaką nasza firma pragnie Państwu zaoferować.

Co to jest HotSpot?

Usługa HotSpot to możliwość skorzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu dzięki technologii WLAN (Wireless Local Area Network). To idealna propozycja dla wszystkich posiadaczy laptopów, tabletów, smartfonów i innych urządzeń wyposażonych w technologię WLAN, którzy cenią sobie swobodne korzystanie z Internetu. Daje ona możliwość profesjonalnego punktu dostępu do sieci Internet, który możemy odpowiednio zabezpieczyć. Ponadto możemy kontrolować sposób udostępniania Internetu i warunki korzystania z niego.

Do kogo skierowana jest usługa HotSpot?

Usługa HotSpot adresowana jest dla wszystkich podmiotów, które chcą płatnie lub darmowo udostępniać własne łącze internetowe swoim klientom. Są to najczęściej różnego rodzaju miejsca użyteczności publicznej między innymi takie jak:
– centra handlowe
– hotele i pensjonaty
– restauracje i kawiarnie
– urzędy
– stacje paliw
– dworce

Możliwości usługi HotSpot

– autoryzowany dostęp do Internetu,
– możliwość personalizacji strony logowania,
– możliwość zapamiętywania na określony czas już raz zalogowanych użytkowników co wyklucza konieczność wielokrotnego logowania,
– użytkownicy do autoryzacji wykorzystują prawie dowolną przeglądarkę internetową, więc nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania,
– możliwy jest dostęp do określonych zasobów bez potrzeby autoryzacji użytkownika (np. strona regulaminu hotspot, hotelu, banku itp.),
– wyświetlanie zdefiniowanej strony startowej po zalogowaniu lub wymuszanie co jakiś czas wyświetlania reklam dla naszych użytkowników,
– możliwość limitowania między innymi takich parametrów jak: czas trwania sesji, prędkość pobierania i wysyłania, sumaryczna ilość danych pobranych z internetu.

Oferta

7Slaves oferuje uruchomienie systemu hot-spot w oparciu o własny produkt – HOTSPOT 7SLAVES. Opis naszego rozwiązania znajduje się tutaj….

Zapraszamy do współpracy. Jeśli powyżej nie znaleźli Państwo zagadnień, które by Państwa interesowały, to prosimy o kontakt.