System Hotspot 7Slaves

Mamy przyjemność zaprezentować nasz autorski produkt: system HOTSPOT 7Slaves. HOTSPOT to otwarty punkt dostępu, umożliwiający połączenie z Internetem, najczęściej za pomocą sieci bezprzewodowej, opartej na standardzie Wi-Fi. Najczęściej wykorzystywane są w hotelach, pensjonatach, restauracjach, centrach handlowych, a także coraz więcej takich systemów pojawia się w miejscach publicznych (centra miast, parki, itp.). Zapraszamy do zapoznania się z autorskim produktem 7Slaves jakim jest system HOTSPOT z autoryzacją za pomocą SMSów.

CZYM HOTSPOT 7SLAVES RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?

Ponieważ nie zawsze aktywność użytkowników Internetu jest zgodna z prawem może zdarzyć się, że podmiot udostępniający dostęp do Internetu za pomocą HOTSPOTa odwiedzi jakiś organ administracyjny np. Policja. Warto się przygotować na taką okoliczność i zaoszczędzić sobie udowadniania przed sądem swojej niewinności. Pomocna w takiej sytuacji jest autoryzacja użytkowników, zbieranie odpowiednich logów oraz możliwość powiązania logów z danym użytkownikiem. System HOTSPOT 7Slaves daje taką możliwość. Autoryzacja użytkownika odbywa się za pomocą SMSów, co jest wygodne zarówno dla użytkownika jak i dla podmiotu zarządzającego HOTSPOTem, nie ma bowiem potrzeby drukowania i wydawania użytkownikowi karteczek z hasłem. Cały proces uzyskiwania dostępu do Internetu przez użytkownika odbywa się bezobsługowo, a użytkownika można zidentyfikować jednoznacznie na podstawie numeru telefonu.

ELEMENTY SKŁADOWE SYSTEMU HOTSPOT 7SLAVES

W skład systemu HOTSPOT 7Slaves wchodzą kontroler i access-pointy montowane u klienta oraz serwery obsługujące usługi autoryzacji, bramki SMS oraz gromadzenia logów znajdujące się w infrastrukturze 7Slaves. Taki model eliminuje potrzebę instalacji serwerów u klienta i obniża koszty danego projektu. Kontroler odpowiada za komunikację z serwerami w procesie autoryzacji i gromadzenia logów a także stanowi bramę do Internetu dla access-pointów. Wymiana danych między kontrolerem a serwerami 7Slaves odbywa się poprzez Internet dedykowanym tunelem VPN. Poglądową strukturę systemu przedstawiono na schemacie.

Schemat blokowy systemu hotspot 7Slaves

W przypadku kiedy klient posiada już sieć Wi-Fi aby uruchomić system HOTSPOT 7Slaves u klienta wymagany jest tylko montaż kontrolera.

PRZETESTUJ ZA DARMO HOTSPOTA 7SLAVES

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów umożliwiamy przeprowadzenie bezpłatnych testów naszego systemu. Testy polegają na wypożyczeniu i instalacji HOSTPOTa 7Slaves u klienta oraz udostępnieniu jego funkcjonalności na określony okres czasu. Po zakończeniu testów klient decyduje czy chce nadal korzystać odpłatnie z systemu HOTSPOT 7Slaves lub zwraca wypożyczone urządzenia.

PLANY TARYFOWE DLA USŁUGI HOTSPOT 7SLAVES

Pakiet
Cena netto / miesiąc
Autoryzacja
Wysyłanie danych do logowania SMSem
Logi połączeń
Ilość access pointów
Ilość SMSów / miesiąc
Spersonalizowana strona www
Dostęp do wybranych stron bez logowania
Dostęp z wybranych komputerów bez logowania
Wsparcie techniczne
Czas reakcji na zgłaszane awarie
Raporty (np. statystyki, zbiorcze informacje)
Kształtowanie ruchu
Monitoring
Ilość aktywnych sesji/urządzeń dla użytkownika
Czas trwania umowy
STANDARD
200 zł
Tak
Tak
Tak
do 5
max 100
Domyślna ***
Tak
 
Brak
 
w godz.8-16
do 24 h
Brak
 
Brak
Brak
2
 
nieokreślony
PROFESIONAL
500 zł
Tak
Tak
Tak
5 – 10
max 500
Tak
Tak
 
max 4
 
w godz.8-16
do 24 h
Brak
 
Brak
Brak
3
 
nieokreślony
BIZNES
*
Tak
Tak
Tak
więcej niż 10
1500 **
Tak
Tak
 
5 i więcej
 
w godz.8-16 ****
do 24 h
Tak
 
Tak
Tak
3
 
nieokreślony

UWAGA: podane ceny nie uwzględniają montażu access pointów u klienta i jest to wycena za użytkowanie systemu Hotspot. W przypadku uruchamiania sieci Wi-Fi u klienta od podstaw lub przy rozbudowie istniejącej sieci Wi-Fi instalacja access pointów wymaga osobnej wyceny i jest ona dokonywana indywidualnie dla danego projektu.

* – wycena indywidualna, ostateczna cena ustalana jest podczas fazy projektowej systemu dla danego klienta.
** – po przekroczeniu limitu każdy dodatkowy SMS płatny 10 gr.
*** – domyślna strona powitalna przygotowana przez 7Slaves.
**** – istnieje możliwość wykupienia dodatkowo wsparcia w trybie 24/7

USŁUGI DODATKOWE

W uzupełnieniu oferty przedstawionej w planach taryfowych oferujemy usługi dodatkowe takie jak:
– monitoring sieci klienta
– uruchomienie w sieci klienta limitów pasma dla użytkowników
– tworzenie grup użytkowników
– budowa nowej sieci Wi-FI lub modernizacja istniejącej sieci Wi-Fi klienta

PRZYKŁAD LOGOWANIA SIĘ DO SYSTEMU HOTSPOT 7SLAVES

HotSpotWWinf